Bezdrátový snímač AIRIUS II pro LTE-M s přenosovou rychlostí 5G


7. 2. 2024


Bezdrátový snímač AIRIUS II pro LTE-M s přenosovou rychlostí 5G

 

Představujeme náš bezdrátový snímač vibrací druhé generace Airius II LTE-M. Upgradováná předchozí verze, je nyní dostupná pro přenos dat s rychlostí až 5G prostřednictvím LTE-M sítě. Součástí snímače je zabudovaná eSIM na základní desce. Datovou komunikaci zajišťuje mobilní síť přes zabezpečenou serverovou infrastrukturu mezi snímačem a databází Condmaster Ruby.

 

Špičková technologie Airius II umožňuje tříosé měření vibrací a teploty. Pomocí obálky zrychlení umí detekovat poruchy ložisek i ozubení převodovek.

 

Airius II dodáváme s měřícím rozsahem: 10-1000 Hz a 2-5000Hz, oba včetně měření teploty. Standardem je krytí IP69 v prostředí okolních teplot od -20 do +85 °C. Prostřednictvím rozhraní REST API systému SPM je možné integrovat data z měření uložená v analytickém softwaru Condmaster Ruby do jiných systémů a platforem IoT.

 

Proč LTE-M?

LTE-M (Long Term Evolution for Machines), standard mobilního připojení vyvinutý speciálně pro IoT (internet věcí). Tato technologie je optimalizována pro nízkou spotřebu energie a dlouhý dosah, což ji činí ideální pro průmyslovou komunikaci.

 

 

Více informací se dozvíte na tomto odkaze.