Tříosý vibrační snímač

img
img

Tříosý vibrační snímač je robustní, nízkošumový akcelerometr se širokou frekvenční charakteristikou (osa Z 2 - 10 000 Hz, osa X a Y 2 - 7 000 Hz).

 

Je hermeticky uzavřený, má ochranu ESD a EMI/RFI a je vybaven konektorem M12. Citlivost je 100 mV/g a rozsah provozních teplot je -50 až 120 ° C.

 

Snímač je vhodný pro tříkanálové měření pomocí přenosného přístroje Leonova Diamond.

Technický přehled

 

Triaxiální akcelerometr je  navržený jak pro aplikace pochůzková měření, tak i pro trvalou instalaci. Obsahuje tři univerzální vibrační senzory s citlivosti 100 mV / g s tolerancí ± 10%. Je vybaven univerzálním konektorem M12 a vnějším masivním pláštěm pro vysokou odolnost proti nárazu.

 

 

 

 

 

 

Instalační materiál

 

Konektory, kabely a terminal boxy

Nabízíme širokou škálu konektorů z kompozitních materiálů nebo nerezi. Kompozitní materiál poskytuje výhody, jako je tlumení vibrací a redukce hmotnosti, zatímco nerezová ocel odolá mechanickým silám a pracuje jak při vysokých, tak nízkých teplotách atd.

 

K dispozici jsou různé typy kabelů a konektorů a pro vyšší ochranu instalace dodáváme kyselinovzdorné nerezové chráničky. Jedná se o flexibilní kryty nasunuté na kabel a upevněné ke konektoru snímače. Pro ochranu kabelových spojů a konektorů před vlhkostí a vodou je k dispozici nerezová, kyselinovzdorná ocelová servisní skříň či terminal boxy se zakončovací konektory pro připojení ručních přístrojů.