Příslušenství

Měřící adaptéry jsou optimálním řešením přenosu signálu ložiska při použití s ručními diagnostickými přístroji.

Více

DuoTech nabízí výkonnou kombinaci našich patentovaných technologií HD a poskytuje maximální flexibilitu. Tato kombinace umožňuje vynikající mazání a monitorování ložisek - pokrývá celý proces poškození ložisek - a také detekuje problémy spojené s vibracemi.

Více

Snímače rázových pulsů jsou navrženy speciálně pro monitorování ložisek. Tělo je vyrobeno z kyselinovzdorné nerezové oceli, vhodné pro agresivní prostředí. K dispozici jsou různé typy a provedení.

Více

Vibrační snímače jsou vysoce kvalitní piezoelektrické akcelerometry kompresního typu. Vylepšená elektronika a široký rozsah použití vždy poskytují vynikající výkon ve velmi velké oblasti aplikací.

Více

Řada vibračních vysílačů SOLID poskytuje výstupní signál 4-20 mA odpovídající rychlosti vibrací v daném frekvenčním rozsahu. Výstupní signál lze přenášet do běžných systémů řízení procesů, jako jsou PLC, DCS a SCADA.

Více

Bezdrátové senzory Airius jsou optimalizovány pro dálkové monitorování stavu standardního výrobního zařízení, vzdálených nebo nepřístupných strojů. Měří vibrace a teplotu - trvale sledují vaše stroje.

Více

Tříosý vibrační snímač je robustní, nízkošumový akcelerometr se širokou frekvenční charakteristikou. Je hermeticky uzavřený, má ochranu ESD a EMI/RFI a je vybaven konektorem M12.

Více