Příslušenství

img
img

V naší nabídce je řada praktického a robustního příslušenství, které doplní vaše měřící zařízení a usnadní vaši každodenní práci.

CondID

 

CondID je bezkontaktní paměťový štítek (technologie RFID) pro rozpoznávání měřicích bodů, používaný s přenosnými přístroji Leonova Diamond a Leonova Emerald (je také kompatibilní s našimi staršími nástroji A / T30, Leonova I a Leonova Infinity). Jsou v něm uloženy informace potřebné k nalezení správného měřicího bodu v měřicí pochůzce.

 

Paměťový štítek je zavěšen na krytce adaptéru nebo připevněn na vhodném místě na stroji. Reaguje na signál, když je přenosný přístroj poblíž štítku. Informace na štítku otevře v měřicí pochůzce správný měřicí bod a přístroj je připraven k měření. Všechny štítky jsou chráněny a lze je číst pouze přístroji vyrobenými společností SPM Instrument.

 

 

 

 

 

Sluchátka a náhlavní soupravy

 

Naše sluchátka a náhlavní soupravy s mikrofonem poskytují vynikající reprodukci zvuku, a to i v hlučném prostředí. Vyberte si mezi hlavovým popruhem, popruhem na krk nebo držáky na helmu.

 

Náhlavní sety s mikrofonem jsou určeny k nahrávání hlasových poznámek při pochůzkovém měření s přístroji Leonova Diamond a Leonova Emerald.

 

Náhlavní soupravy jsou testovány a schváleny v souladu se směrnicí OOP 89/686 / EHS a směrnicí EMC 89/336 / EHS, aby splňovaly požadavky na označování CE.

 

 

 

 

Otáčkoměr a teplotní sonda

Kombinovaný snímač rychlosti a teploty se používá u ručních přístrojů Leonova Diamond a Leonova Emerald pro optické (laserový paprsek) nebo kontaktní měření rychlosti otáčení a pro kontaktní měření obvodové rychlosti. Pro měření teploty je k dispozici vestavěný senzor až do +300 ° C.

 

Optické měření rotační rychlosti

Laserový světelný paprsek je namířen proti reflexní nálepce na rotujícím objektu ze vzdálenosti 30-2000 mm.

Kontaktní měření rychlosti

K sondě je připojen kontaktní adaptér s pryžovým hrotem, (oproti středu konce hřídele nebo kola). Pro měření obvodové rychlosti se používá kontaktní kolečko.

Měření teploty

Sonda se používá pro bezkontaktní měření teploty pomocí IR senzoru v rozsahu −20 až +300 ° C.

 

 

 

Přepravní kufry

Chraňte své přenosné přístroje vhodným kufříkem! Náš výběr tvrdých a měkkých ochranných kufrů je navržen tak, aby zjednodušil přepravu cenných přístrojů a příslušenství a udržoval je bezpečně uložený, když se nepoužívají.

 

CAS24   CAS25 CAS29  CAS28 

Lehký kufr

326x222x116 mm polypropen

pro BC/VC, stetoskop +  příslušenství

Odolný pevný kufr

539x407x211 mm, HPX High,

pro 2x DIA/EME + příslušenství

Pevný kufr

420x300x120mm, polypropylen

pro 2x BC/VC +  příslušenství

Měkká brašna

400x240x190 mm

pro DIA/EME (rovněž vhodná pro IS) + příslušenství