BEZPROBLÉMOVÉ POUŽITÍ

 SNADNÁ INTEGRACE OKAMŽITÉ OHODNOCENÍ STAVU

Pečlivý návrh a optimální výběr

technologie baterií, zajišťují roky

bezproblémového používání a stabilní

monitoring. V klidovém stavu je spotřeba

energie extrémně nízká.

Díky dobře zavedené a stabilní

technologii přenosu dat WiFi je

bezdrátový snímač snadno

implementovatelným řešením, které

dobře funguje v existujících IT

prostředích.

Začněte s cloudovou aplikací

Condmaster.NET a poté pokračujte

s pokročilým analytickým a 

diagnostickým software Condmaster

Ruby.

 

BEZPROBLÉMOVÉ POUŽÍVÁNÍ

 

Pečlivý design a optimální volba technologie baterií zajišťují roky bezproblémového používání a stabilní sledování. V klidovém stavu je spotřeba energie snímače extrémně nízká.
 

SNADNÁ INTEGRACE

 
 
Pomocí dobře zavedené a stabilní technologie přenosu dat Wi-Fi je bezdrátový senzor snadno implementovatelné řešení, které dobře funguje v existujících IT prostředích.

 

CHYTRÝ ZPŮSOB, JAK ZAČÍT

 
Začněte v malém s cloudovou aplikací Condmaster.NET a poté se rozšiřte o sofistikovaný analytický a diagnostický software Condmaster Ruby.

VLASTNOSTI

 

Airius je snímač typu MEMS s digitálním výstupem měřící vibrace ve třech osách a teplotu. Snímač je dodáván ve dvou verzích; první měří ve frekvenčním rozsahu 10–1000 Hz, druhá 2–1000 Hz a 10–5000 Hz s možností měření obálky. Airius podporuje několik různých nastavení měření vibrací pro každý snímač, s uživatelem definovaným počtem denních měření. Používané algoritmy zpracování signálů a výpočetní postupy jsou stejné jako v high-end online systému Intellinova® a sofistikovaných přenosných přístrojů Leonova® Diamond a Leonova® Emerald.

 

 

 

 

 

 

 

Aplikace SPM Connect se používá ke konfiguraci komunikačních parametrů snímačeů AIRIUS. Lze začít v malém měřítku s webovou aplikací Condmaster®.NET, která poskytuje uživatelsky přívětivé grafické rozhraní pro přístup k naměřeným výsledkům. Poté lze systém rozšiřovat pomocí sofistikovaného analytického a diagnostického softwaru Condmaster® Ruby.

 

 

 

 

 

*Montážní čepy jsou k dispozici s velikostí závitu M6, M8, M10 a UNF 1/4″.