Výkonný online systém Intellinova Parallel EN je nyní k dispozici i ve čtyřkanálové verzi


12. 10. 2021Malá velikost, velká síla

 

Intellinova Parallel EN je nejpokročilejší systém monitorování stavu v řadě Intellinova. Nová čtyřkanálová verze, která plně využívá technologii sledování stavu HD, spojuje své sourozence v poskytování nejefektivnějších metod monitorování vibrací, převodů, ložisek a mazacích podmínek na světě s nepřekonatelnými časy před varováním. Díky patentovaným HD technologiím HD ENV a SPM HD je nová verze ideální pro aplikace, kde krátké procesní cykly vyžadují, aby byla měření prováděna velmi rychle.

 

Intellinova Parallel EN se čtyřmi kanály je také ideální pro dočasné instalace nebo instalace pro ověření koncepce a analýzu kořenových příčin.

 

Systém staví na technologii digitální platformy příští generace a pyšní se vynikajícím výpočetním výkonem. Systém je chytrou volbou pro prostředí IIoT a nabízí výkonné funkce interoperability a integrace, včetně otevřeného a rozsáhlého rozhraní REST API Condmaster Entity Server a průmyslového standardu OPC UA. Platforma také znamená, že je systém připraven pro strojové učení nové generace a umělou inteligenci, stejně jako edge a cloud computing.

 

Dosud nejmenší instalace skříně Intellinova Parallel EN, tato nová čtyřkanálová verze s příslušenstvím Wi-Fi je dostatečně malá na to, aby v mnoha případech umožňovala instalaci blízko stroje, čímž se minimalizuje množství potřebné kabeláže.

 

Čtyři online systémy v řadě Intellinova Parallel EN - se 4, 8, 16 a 32 kanály - představují výkonné, flexibilní a kompletní řešení monitorování stavu pro naprostou většinu průmyslových zařízení, což uživatelům usnadňuje návrh řešení, které nejlépe vyhovuje každé aplikaci.